AD-REM Auto Auto Īle & Herbst Mile Auto


Uzņēmums “Auto Īle un Herbst” dibināts 1993. gada oktobrī. Uzņēmums nodarbojas ar multibrendu automašīnu tirdzniecību, servisu un rezerves daļu tirdzniecību. Auto Īle un Herbst tirdzniecībā piedāvā kā vietējos, tā ievestos transporta līdzekļus, nodrošinot automašīnu pilnu defektāciju, kas veikta uzņēmuma servisā.

Auto Īle un Herbst atrodas Mālpils ielā 2, Siguldā un Brīvības gatvē 246, Rīgā, kur nodrošina arī garantijas servisa pakalpojumus Volkswagen un Škoda automašīnām.

Uzņēmuma grupā ir vairāki uzņēmumi:

AD REM Auto, kas nodarbojas ar jaunu un lietotu Subaru markas automašīnu tirdzniecību, garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumiem, rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību. AD REM Auto atrodas Brīvības gatvē 246, Rīgā un tā filiāle: Rīgas ielā 103, Valmierā.

Mile Auto, kas nodarbojas ar jaunu un lietotu Citroen markas automašīnu tirdzniecību, garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumiem, kā arī rezerves daļu un aksesuāu tirdzniecību. Mile Auto atrodas Mālpils ielā 2, Siguldā.

Auto 26, kas nodarbojas ar auto nomas pakalpojumiem, kā arī pilna servisa līzingu. Uzņēmums atrodas Brīvības gatvē 246, Rīgā.

Personas datu apstrādes kārtība