Auto Īle & Herbst


Auto Īle un Herbst: februāris - Škoda mēnesis

2020. gada 30. janvāris

Čehijas autobūves ražotājam Škoda šogad aprit 125 gadi, savukārt “Auto Īle un Herbst” šogad aprit 7 gadi, kopš kļuvis par autoražotāja Škoda oficiālo servisa partneri.

ŠKODA serviss ir pareizā vieta, kur meklēt rezerves daļas, aksesuārus kā arī veikt apkopes un remonta darbus Jūsu auto. Orģinālās rezerves daļas, jaunākās diagnostikas un servisa iekārtas, kā arī apmācīti un sertificēti servisa speciālisti ļauj profesionāli parūpēties par Jūsu auto tehnisko stāvokli, neskatoties uz tā ražošanas gadu un nobraukumu. 

“Auto Īle un Herbst” šogad februārī galveno uzsvaru liek uz Škoda garantijas un pēcgarantijas automašīnu remontiem, tādējādi pasludinot februāri par Škoda mēnesi.

Visu šā gada februāri, “Auto Īle un Herbst” aicina Škoda īpašniekus apmeklēt servisu Rīgā, Brīvības gatvē 246, un izmantot īpašos servisa darbu piedāvājumus:

Šobrīd “Auto Īle un Herbst” piedāvā īpašas cenas arī grīdas gumijas paklājiņiem, bagāžas nodalījuma gumijas paklājiem, logu slotiņām un oriģinālajiem Škoda akumulatoriem.

Škoda servisa pakalpojumus ir iespējams saņemt servisa centrā Rīgā, Brīvības gatvē 246, iepriekš piesakoties online vai zvanot pa tālruni: +371 67800134

*Akcija spēkā no 1.februāra līdz 29.februārim!