Auto Īle & Herbst


SIA “Auto Īle un Herbst” (AIH) turpina darbu Mālpils ielā 2, Siguldā

2017. gada 15. marts

Aprīlī aprit gads kopš AIH apvienojies ar Citroen mājām Mile Auto un iekārtojies jaunajās mājās Mālpils ielā 2, Siguldā.

 

AIH turpina savu darbību kā multiservisa pakalpojuma sniedzējs dažādu marku un modeļu automašīnām, nodrošinot ne vien pēcgarantijas, bet arī garantijas servisa pakalpojumus Citroen, Škoda un Subaru automašīnām, kā arī virsbūves remontus. Servisā tiek sniegti pakalpojumi Latvijā populārāko zīmolu vieglajiem automobiļiem un arī komerctransportam, nodrošinot diagnostiku, tehnisko apkopi, mazgāšanu un remontu. Remonta darbi ietver gan vienkāršu lampiņas nomaiņu, gan arī sarežģītus virsbūves darbus. Tāpat AIH nodarbojas ar lietotu automašīnu tirdzniecību kā Siguldā, Mālpils ielā 2, tā arī Rīgā, Brīvības gatvē 246.

 

Lai klienti nepaliktu bez transporta, kamēr tas atrodas servisā, AIH piedāvā automašīnu nomu, bet gadījumam, ja nav iespēja, kā nogādāt automašīnu uz servisu vai no tā, tiek piedāvāts pakalpojums "Atvest un aizvest".

 

SIA “Auto Īle un Herbst” dibināts 1993.gadā. Atbilstoši 21.gadsimta liberālā auto tirdzniecības un apkopes laikmeta garam, šobrīd Siguldā AIH piedāvā multiservisa pakalpojumus populārākajiem automašīnu zīmoliem Latvijā.