Auto Īle & Herbst


Vai esi sagatavojies ziemai?

2019. gada 24. oktobris

SIA “Auto Īle un Herbst” servisa tehniķis Aivars Viducis, dalās padomos, kā sagatavot automašīnu ziemai, un gada tumšāko un aukstāko sezonu aizvadīt bez raizēm. Ir vairāki soļi, kuriem savlaicīgi pievērst uzmanību un, tos paveicot, automašīnas virsbūve un dzinējs būs pasargāts visas ziemas garumā.

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir gaismu pārbaude. Rudenim sākoties, kad dienas paliek īsākas, bet tumsa iestājas krietni ātrāk, jāparūpējas, lai automašīnas gaismas būtu pareizi noregulētas. Starp citu, līdz pat novembra beigām, “Auto Īle un Herbst” Siguldas servisā Mālpils ielā 2, tiek rīkota akcija, kuras ietvaros visām automašīnām, kurām tiek veiktas apkopes vai remontu darbi, lukturu regulēšana ir bez maksas!

Vai esi piedzīvojis, ka automašīnas vējstikls ir netīrs, bet notīrīt to neizdodas pie pirmajiem mīnusiem?

Negaidi, kad logšķidruma tvertne atkal aizsals! Svarīgi izlietot vasaras logšķidrumu savlaicīgi, lai varētu automašīnu nodrošināt ar ziemas logšķidrumu, kas paredzēts zem 0 grādu atzīmes.

Labai redzamībai svarīgi ir ne vien gādāt par sezonai atbilstošo logšķidrumu, bet arī - vienmēr darbspējīgas logu slotiņas. Pārbaudi, vai nav laiks mainīt logu slotiņas!

Lai arī ziemas riepas obligāta prasība ir tikai no 1.decembra, sals un ziema var pārsteigt ikvienu autobraucēju krietni agrāk. Kāpēc gaidīt decembri un pēc tam stāvēt garās rindās uz riepu nomainīšanu? Sagatavojies laicīgi. Turklāt, reizē ar riepu maiņu pārbaudīt arī riepu savirzi, kas ne vien dos lielāku braukšanas prieku, bet arī ļaus riepām kalpot ilgāk.

Ne mazāk svarīga ir automašīnas virsbūve. Gluži tāpat kā apavi, arī automašīnas virsbūve krietni cieš no ceļa kaisītā sāls. Tāpēc iesakām sāls sezonā biežāk mazgāt automašīnas virsbūvi un šasiju pie profesionāļiem, lai pasargātu no sāls kaitīgās ietekmes. Starp citu, turpat Mālpils ielā 2, Siguldā, piedāvājam izmantot “Auto Spa Sigulda” pakalpojumus - automašīnu mazgāšanu kā automātisko, tā mazgāšanu ar rokām par visai draudzīgām cenām!

Visus iepriekš minētos sagatavošanās darbus ziemai aicinām veikt “Auto Īle un Herbst” servisos Siguldā, Mālpils ielā 2 un Rīgā, Brīvības gatvē 246.

Turklāt, par godu uzņēmuma 26 gadu pastāvēšanai, līdz pat 30.novembrim “Auto Īle un Herbst” Siguldas servisā visiem servisa darbiem 26% atlaide!