Volkswagen serviss, Škoda serviss

Škoda serviss

Viens no vecākajiem Latvijas oficiālajiem automašīnu dīleriem un autorizētajiem servisa uzņēmumiem Auto Īle un Herbst, kas labi pazīstams kā Volkswagen partneris, ir paplašinājis savu piedāvājumu klāstu un šobrīd piedāvā pilna spektra Škoda automobiļu servisa pakalpojumus Rīgā.

Uzņēmums Auto Īle un Herbst līgumu ar čehu autoražotāju Škoda noslēdza jau 2013.gada martā, un šobrīd ir pilnībā sagatavojis materiālo bāzi, lai Škoda automašīnu lietotājiem spētu sniegt pilnvērtīgus un augstas kvalitātes pakalpojumus, sākot no regulārajām tehniskajām apkopēm, beidzot ar virsbūves remonta darbiem.

"Mūsu uzņēmumam ir lielākā pieredze Latvijā servisa pakalpojumu sniegšanā Volkswagen grupas automobiļiem. Pirms līguma noslēgšanas ar Škoda mūsu servisos nereti pēc palīdzības vērsās autovadītāji, kuru Škoda automašīnām bija beidzies garantijas laiks. Šis arī bija viens no iemesliem, kāpēc nolēmām paplašināt mūsu piedāvājumu un noslēgt sadarbības līgumu ar Škoda," stāsta Auto Īle un Herbst valdes loceklis Māris Īle.

Auto Īle un Herbst Rīgas servisa darbinieki ir augsti kvalificētu un ir atbilstoši sagatavoti, lai augstā kvalitātē spētu izpildīt tehniskās apkopes un garantijas remontus Škoda automobiļiem.

Uzņēmuma Auto Īle un Herbst servisa centrs aicina Škoda automobiļu lietotājus iepazīties ar Škoda pilnvaroto servisu, kas garantē individuālu pieeju katram Škoda īpašniekam un viņa automašīnai.

Škoda un Volkswagen servisa pakalpojumus ir iespējams saņemt servisa centrā Rīgā, Brīvības gatvē 246.