Auto Īle & Herbst


Par mums

SIA Auto Īle un Herbst - uzņēmums, kas dibināts 1993.gada 8.oktobrī un līdz 2006.gadam bijis Latvijas - Vācijas kopuzņēmums.

Uzņēmums nodarbojas ar lietotus automašīnu, kā arī rezerves daļu tirdzniecību, nodrošina kvalitatīvus servisa pakalpojumus un piedāvā automašīnu krāsošanas pakalpojumus.

SIA Auto Īle un Herbst sekmīgi ir startējusi daudzos lielu uzņēmumu un valsts iestāžu kunkursos par automašīnu iegādi, kā, piemēram, Latvijas Aizsardzības Ministrijas – Nacionālo Bruņoto Spēku, Valsts Autoceļu un SIA Lauku apgāds un Meliorācija.

2006.gada 26. oktobrī laikraksta "Dienas bizness" sadarbībā ar Lursoft veidotā TOP 500 desmitgades pasākumā tika pasniegtas balvas 2005. gada veiksmīgākajiem uzņēmumiem. Tostarp arī SIA Auto Īle un Herbst ieguva savu īpašo nomināciju - TOP uzņēmums vidējo mazumtirdzniecības uzņēmumu grupā.

SIA Auto Īle un Herbst servisa un pārdošanas daļa ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2008 kvalitātes standartiem no sertifikācijas iestādes TUV SUD Management Service GmbH puses / Vācija/.