Volkswagen serviss, Škoda serviss

Škoda serviss

Čehijas autobūves ražotājam Škoda šogad aprit 125 gadi.

Gadu gaitā uzņēmuma īpašnieki mainījušies (“Laurin&Klement”, “Škoda Works”), un pēc 1991.gada tas pakāpeniski tika privatizēts, līdz 2000.gadā kļuva par Volkswagen grupas pilnībā piederošu meitasuzņēmumu.

Šobrīd Škoda automašīnas tiek pārdotas vairāk kā 100 valstīs, un 2018.gadā kopējais pārdošanas apjoms pasaulē sasniedza 1,25 miljonus vienību.

Šogad aprit 7 gadi, kopš “Auto Īle un Herbst” noslēdzis līgumu ar autoražotāju Škoda, tāpēc šī zīmola automašīnu lietotājiem spēj sniegt pilnvērtīgus un augstas kvalitātes pakalpojumus, sākot no regulārajām garantijas un pēcgarantijas tehniskajām apkopēm, beidzot ar virsbūves remonta darbiem.

Škoda servisa pakalpojumus ir iespējams saņemt servisa centrā Rīgā, Brīvības gatvē 246, iepriekš piesakoties online vai zvanot pa tālruni: +371 67800134

Automašīna ir nozīmīgs pirkums, tādēļ katrai ŠKODA automašīnai, oriģinālajām rezerves daļām un aksesuāriem ir pienācīga ražotāja garantija.

Ražotāja garantija automašīnai - 4 gadi ar 120 000 km nobraukuma ierobežojumu. Pirmajos divos gados ražotāja garantijai netiek piemērots nobraukuma ierobežojums.

Krāsojuma garantija - 3 gadi bez nobraukuma ierobežojuma.

Virsbūves caurrūsēšanas garantija - 12 gadi bez nobraukuma ierobežojuma virsbūves caurrūsēšanai no iekšpuses uz āru.

ŠKODA Mobilitātes garantija - 2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Šī garantija dod iespēju saņemt 24h palīdzību uz ceļa un izmantot mobilitātes pakalpojumus.

Oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru garantija - 2 gadi.