Volkswagen serviss, Škoda serviss

Volkwagen tehniskā apkope

Satiksmes drošība, pateicoties tehniskajai apkopei

Regulāri veicot tehnisko apkopi, jau pirms brauciena sākšanas Jūs varat radīt priekšnosacījumu braukšanai ar degvielas taupīšanu. Dzinēja tehniskās apkopes režīms iedarbojas ne tikai uz satiksmes drošību un Jūsu automašīnas vērtības saglabāšanu, bet arī uz degvielas patēriņu. Slikti noregulēts dzinējs var radīt degvielas patēriņu, kas par 10% pārsniedz normālo patēriņu! Katrā degvielas uzpildes reizē pārbaudiet arī eļļas līmeni. Eļļas patēriņš lielā mērā ir atkarīgs no dzinēja noslogošanas un apgriezienu skaita. Atkarībā no braukšanas stila eļļas patēriņš var būt līdz 1 litram uz 1000 km.
Drošam braucienam: tehniskā apkope un servisa pakalpojumi jūsu automobilim.

Jūsu Volkswagen ir radīts, lai sniegtu jums visu to labāko. Dodiet mums tikai dažas minūtes, lai mēs vēlreiz to pierādītu. Šeit jūs atradīsiet plašāku informāciju par tehnisko apkopi, apkopes intervāliem un servisa darbiem, ko tā ietver.

Intervāli un veicamie darbi

Pienācis laiks tehniskajai apkopei?
Automobilim, atkarībā no aprīkojuma un ekspluatācijas apstākļiem, tiek piemērots fiksētais vai mainīgais apkopes intervāls. Neatkarīgi no tā, vai jums ir up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan vai kāds cits Volkswagen, visus ar automašīnas drošību saistītos komponentus un mezglus pārbaudīs augsti kvalificēti servisa meistari. Savukārt diagnostikas laikā tiek pārbaudītas un konstatētas novirzes automobiļa elektronikas darbībā. Sazinieties ar sev tuvāko Volkswagen servisu, lai uzzinātu par tehniskās apkopes intervāliem un veicamajiem darbiem savam automobilim.

Kad jāveic nākošā apkope?
Apkopē ietilpst tehniskās apkopes darbi, kas nepieciešami, lai jūsu automobilis būtu drošs gan ekspluatācijā, gan ceļu satiksmē. Šeit uzziniet, kādus darbus ietver pārbaude – sākot no elektronikas, dzinēja, transmisijas līdz balstiekārtai un virsbūvei.
Servisa apmeklējumi tiek iedalīti divos veidos: ar eļļas maiņu (piemēram, mainīgā apkope) un bez eļļas maiņas (piemēram, fiksētā apkope).